Құрметті ата-аналар!!!

" 2 бөбекжай - бақшасы"МКҚК көру қабілеті бұзылған балаларға арналған мамандандырылған топтарға қабылдауды жалғастыруда. Ағымдағы оқу жылында 2020-2021 ортаңғы топқа тағы 6 бос орын (3-4 жас) бар. Сондықтан, егер сізге осы орынды алу маңызды болса, мына телефон нөмірі бойынша кеңес алыңыз: 50 82 03 немесе М. Хәкімжанова көшесі, 15 мекенжайы бойынша (9.00-18.00, 13.00-14.00 түскі үзіліс)

Сондай-ақ, осы жылдан бастап Индиго базасында сіздің біздің бақшамызда орын алу мүмкіндігін екі есе арттыру үшін стандартты және түзету (дәрігерлердің куәлігі және растайтын құжаттар болған жағдайда ғана) кезектерінде тұруға мүмкіндігіңіз бар екенін еске саламыз. Бұл ретте, бала түзету тобына қабылданбаған жағдайдың өзінде ПМПК көшірмесінде көрсетілген барлық көрсеткіштер бойынша Медициналық-психологиялық-педагогикалық қолдау мамандармен қамтамасыз етілетініне назар аударыңыз.Сіздерді біздің жайлы балабақшаға күтеміз!

05.09.2020

Балалардың жол-көлік жарақатының алдын алу-бүкіл қоғамның проблемасы. Балаларды жолдағы дұрыс мінез – құлыққа үйретуді ерте жастан бастау керек, сондықтан педагогтар мен ата-аналардың міндеті-балалардан сауатты және тәртіпті жол қозғалысына қатысушыларды тәрбиелеу.

Жолда жүру кезінде, кез-келген қозғалыс сияқты, білім  емес әдеттер, стереотиптер  әрекет етеді. Сіздердің назарларыңызға балалар жарақатының алдын алу бойынша жадынама

17.09.2020

ИДЕТ НАБОР:
средняя группа (3-4 года) с коррекционной направленностью для детей с нарушением зрения
 6 мест на 2020-2021 учебный год
телефон для справок 50-82-03

23.09.2020

28.09.2020

05.10.2020

21.10.2020

Құрметті ата-аналар!!!

На базе нашего сада осуществляет работу консультационный пункт для детей неохваченных дошкольным образованием.

Вы всегда можете записаться на консультацию к нашим специалисатм и получить ее в очной или дистанционной форме. Запись осущетсвляется по телефону 50-82-03.                                                                                                                                                                                                                                                04.09.2020

25.11.2020

29.12.2020

13.01.2021

Вы всегда можете записаться на консультацию к нашим специалисатм и получить ее в очной или дистанционной форме. Запись осущетсвляется по телефону 50-82-03.                                                                                                                                                                                                                                               14.01.2021

19.02.2021

15.03.2021

29.03.2021

Болашақ мектеп оқушыларының

ата-аналарына

26.03.2021

Мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балалардағы жарақаттардың алдын алу.

Әр ата-ананың міндеті- баланың денсаулығын сақтау, балаларды жарақаттанудың алдын-алу негіздеріне үйрету. Егер өзіңізді дұрыс ұстасаңыз, қауіпті алдын алуға болады. Тұрмыстық жарақаттар ең көп таралған. Сынықтар, ми жарақаттары биіктіктен құлау салдарынан пайда болады (терезе, диван, бесік-арба, ойын кезінде жоғары лақтыру), ыстық пештен, ыдыс-аяқтан, үтіктен, тағы басқа электр құрылғыларынан (ыстық шай, сорпадан) күйіп қалу, ашық от, белгісіз заттармен улану).

Балалардағы жарақаттардың алуан түрлілігіне қарамастан, оларды тудыратын себептер тән. Ең алдымен, бұл сыртқы ортаның жайсыздығы, немқұрайлылық, ересектердің қаралмауы, баланың күнделікті өмірде, көшеде, ойын кезінде, спортпен шұғылдануда ұқыпсыз, орынсыз әрекеттерінен пайда болады. Жарақаттың алдын-алу жұмыстары:

Жарақат алу қаупін жою;

Балаларды жарақаттанудың алдын-алу негіздеріне жүйелі түрде оқыту. Сонымен қатар, баланың бойында қорқыныш сезімдерін дамытпау керек, керісінше, егер сіз өзіңізді дұрыс ұстасаңыз, қауіптің алдын алуға болатынын ескерту қажет;

Балаңызбен сөйлесіңіз, мысалдар келтіріңіз;

Балаларға қауіпсіз өмір салтын көрсете отырып, ересектер үшін барлық жағдайда өздерін ұстау өте маңызды.

29.03.2020

12.04.2021

20.04.2021

17.05.2021

28.05.2021

11.06.2021

22.08.2021

23.08.2021

Вакцинация туралы пайдалы

17.06.2021

"Біз екпеден қорықпаймыз" балалар-ата-аналар суреттері байқауы

Балабақшада "Қазақстан - достықтың мекені" Тілдер фестивалі аясында "Бала тілі – бал"ГПП және жоғары топ мәнерлеп оқу байқауы өтті. Барлық қатысушылар өте жақсы дайындалды, балалардың жеңіл толқуы және өнер көрсету алдында олардың толқуы сезілді. Барлық өлеңдерді мектеп жасына дейінгі балалар мемлекеттік тілде оқыды, қазылар алқасының мүшелері жеті сайыскерді тыңдады: Ляхова Ольга (гр. «Жемчужина»), Емельянов Артём (гр. «Радуга»), Шиленок Полина (гр. «Сказка»), Космаков Александр (гр. «Сказка»), Максименко Маргарита (гр. «Солнышко»), Орловский Артём (гр. «Солнышко»), Шека Александр (гр. «Золотая рыбка»). Байқау қорытындысы бойынша барлық қатысушылар грамоталармен және алғыс хаттармен марапатталды.

03.09.2021

Сайыскерлерді құттықтаймыз

06.09.2021

10.09.2021